AS-PL S3003PR: Dit valgte køretøj
Delekatalog:
  • Anhængertræk
  • Belysning
  • Bremsesystem
  • Brændstofsystem
  • Drivaksel og drivakselled
  • Elektriske komponenter
  • Filter
  • Gearkasse
  • Indvendig og komfort
  • Kardanaksler og differentialer
  • Karosseri dele, lys, spejle
  • Klimaanlæg / air conditioner
  • Kobling & tilbehør
  • Lejere
  • Motor
  • Motorkøling
  • Olier og væsker
  • Pakninger og tætningsringe
  • Remme, kæder, ruller
  • Reparationssæt
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relæer, styreenheder
  • Styretøjsdele
  • Støddæmpere, fjedre, bladfjedre
  • Tænding og gløderørsystem
  • Udstødningssystem
  • Undervogn og bærearme
  • Varme / friskluft dele
  • Viskerblade og tilbehør
Top producenter af reservedele til Starter
Køb AS-PL Starter til lav pris fra Rexbo
Starter 0,90kW AS-PL 5902129072553 online butik

AS-PL Starter 0,90kW
Varenummer: S3003PR

Anmeldelser om Starter 5902129072553
Anmeldelser (0)
  • Nominel ydelse (kW): 0,90
  • Spænding [V]: 12
  • Tandantal: 10
  • Rotationsretning: Roterer med uret
  • motorkode: Z14XEP
  • Antal fastgørelseshuller: 2
  • Antal gevind huller: 0
  • Længde [mm]: 68,00, 18,50
  • Stand: Renoveret
531,05 kr.* Rabat: 15%
451,39 kr.
inkl. 25% Moms,
ekskl. leveringsomkostninger
På lager
- +
I indkøbskurven
Facebook
Produkt detaljer
  • motorkode: Z14XEP
  • gearkassetype: F13-5,AF13/4
  • gearkassetype, (man./aut.): manuelt gear
  • Andre detaljer
  • Producent: AS-PL
  • Type: Starter
  • EAN: 5902129072553
AS-PL 5902129072553

5902129072553 for Starter fra AS-PL passende til andre køretøjer:

OEM-Koder
OEM referencenummer(-numre):
Producenter OE-Koder
CHEVROLET 25182244
CHEVROLET 25186107
CHEVROLET 25187957
CHEVROLET 96469963
CHEVROLET 96843578
CHEVROLET 96952006
DAEWOO 10455506
DAEWOO 96208782
DAEWOO 96430344
DAEWOO 96469960
DAEWOO 96550792
DAEWOO ATPA0792
FIAT 71739718
IKA 600019
OPEL 09115191
OPEL 09115192
OPEL 09117691
OPEL 09130838
OPEL 09163856
OPEL 09512051
OPEL 1200172
OPEL 1202011
OPEL 1202127
OPEL 1202128
OPEL 1202131
OPEL 1202137
OPEL 1202142
OPEL 1202172
OPEL 1202173
OPEL 1202174
OPEL 1202179
OPEL 1202959
OPEL 24406133
OPEL 24422258
OPEL 6202007
OPEL 6202016
OPEL 6202042
OPEL 6202075
OPEL 9000758
OPEL 90341777
OPEL 90348292
OPEL 90421876
OPEL 90421877
OPEL 90508036
OPEL 90543871
OPEL 90543872
OPEL 90586910
OPEL 90586916
OPEL 9115191
OPEL 9115192
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
Producenter af Starter
BOSCH 0 001 107 077
JAPANPARTS MT130203
VEMO V40-12-18350
VEMO V40-12-19870
HELLA 8EA 726 005-001
HELLA 8EA 726 164-001
HELLA 8EA 726 172-001
HELLA 8EA 737 790-001
HELLA 8EA 737 815-001
HELLA 8EA 737 988-001
HELLA 8ML 376 756-421
VALEO 433297
VALEO 436041
VALEO 438183
VALEO 458188
VALEO 458224
VALEO 458228
VALEO 726002
VALEO 726041
BOSCH 0 001 107 098
BOSCH 0 001 107 402
BOSCH 0 001 112 008
BOSCH 0 001 112 015
BOSCH 0 001 112 035
BOSCH 0 986 014 860
BOSCH 0 986 017 120
BOSCH 0 986 018 010
BOSCH 0 986 018 350
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5210900
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5210905
HERTH+BUSS ELPARTS 42014860
HERTH+BUSS ELPARTS 42017120
HERTH+BUSS ELPARTS 42018010
HERTH+BUSS ELPARTS 42018350
MAGNETI MARELLI 063521120350
MAGNETI MARELLI 063522602010
MAGNETI MARELLI 063522604010
MAGNETI MARELLI 943251439010
MAGNETI MARELLI 943251576010
MAGNETI MARELLI 943251613010
MAGNETI MARELLI 943251635010
MAGNETI MARELLI 943251697010
MAGNETI MARELLI 943254082010
DELCO REMY DRS0030
DELCO REMY DRS3350
DELCO REMY DRS3549
DELCO REMY DRS3837
DELCO REMY DRS4860
DELCO REMY DRS7120
DELCO REMY DRS8350
JAPANPARTS MT130140
JAPANPARTS MT130200
BTS TURBO S510003
BTS TURBO S510573
BTS TURBO S510738
BTS TURBO S511444
BTS TURBO S512252
VEMO V40-12-10030
VEMO V40-12-14860
VEMO V40-12-17120
VEMO V40-12-18010
VEMO V40-12-18260
LAUBER 22.0162
LAUBER 22.0519
LAUBER 22.0535
LAUBER 22.1183
LAUBER 22.1188
LAUBER 22.1257
LAUBER 22.9519
MAGNETI MARELLI 063521074020
MAGNETI MARELLI 351319203020
MAGNETI MARELLI 943201621010
MAGNETI MARELLI 063521070980
MAGNETI MARELLI 943205191010
MAPCO 13750
VALEO 432665
MAPCO 13759
HELLA 8EA 011 610-411
MAGNETI MARELLI 063524160010
MAGNETI MARELLI 063524162010
DELCO REMY DRS3837N
EUROTEC 11010030
EUROTEC 11011070
EUROTEC 11014860
EUROTEC 11017120
EUROTEC 11018010
EUROTEC 11018350
HELLA 8EA 012 527-381
HELLA 8EA 012 140-201
DELCO REMY DRS0646
UNIPOINT F042S03035
NK 4714860
NK 4717120
NK 4718010
NK 4718350
NK 4720870
DELCO REMY DRS3836N
BLUE PRINT ADG01203
BLUE PRINT ADG01218
BLUE PRINT ADG01256
MEAT & DORIA 50199
MEAT & DORIA 50201
MEAT & DORIA 50204
DELCO REMY DRS7120N
HELLA 8EA 012 527-441
LUCAS ELECTRICAL LRS00356
LUCAS ELECTRICAL LRS00898
LUCAS ELECTRICAL LRS01648
LUCAS ELECTRICAL LRT00175
LUCAS ELECTRICAL LRT00223
HELLA 8EA 012 526-851
HELLA 8EA 012 526-921
NK 4719870
STARK SKSTR-0330065
UNIPOINT F042S02160
UNIPOINT F042S03039
UNIPOINT F042S07000
MEAT & DORIA 46182
MEAT & DORIA 47003
HOFFER 6646182
HOFFER 6647003
JP GROUP 1290300300
JP GROUP 1290300309
JP GROUP 1290300600
JP GROUP 1290300609
JP GROUP 1290301300
JP GROUP 1290301309
JP GROUP 1290302000
JP GROUP 1290302009
JP GROUP 3290300109
ELSTOCK 25-2471
ELSTOCK 25-3185
ELSTOCK 25-1278
ELSTOCK 25-2128
ELSTOCK 25-2382
STARK SKSTR-0330163
MAGNETI MARELLI 944280171200
MAGNETI MARELLI 944280148600
MAGNETI MARELLI 944280171250
MAGNETI MARELLI 944280183500
BOSCH 0 001 107 081
BOSCH 0 001 107 413
ASHIKA 003-130200
MAGNETI MARELLI 063721257010
HC-Cargo 111123
CV PSH 130.010.093.215
CV PSH 130.519.092.415
CV PSH 130.519.102.000
CV PSH 130.519.102.505
CV PSH 130.522.092.010
CV PSH 130.532.102.500
CV PSH 130.533.092.010
CV PSH 130.535.092.010
CV PSH 130.535.092.210
HC-Cargo 137483
MAPCO 13760
CV PSH 230.502.082.360
CV PSH 230.502.082.415
HC-Cargo 230073
HC-Cargo 232183
HC-Cargo 238620
DRI 328017092
DRI 328033102
DRI 328038092
DRI 328039092
DRI 328057102
HC-Cargo 333422
VALEO 726089
VALEO 726110
VALEO 726137
ROTOVIS Automotive Electrics 8011070
ROTOVIS Automotive Electrics 8014860
ROTOVIS Automotive Electrics 8017120
ROTOVIS Automotive Electrics 8017125
ROTOVIS Automotive Electrics 8018350
ROTOVIS Automotive Electrics 8080341
HC-PARTS CS519
CASCO CST10202AS
CASCO CST10203AS
CASCO CST10248AS
CASCO CST15105AS
CASCO CST20100AS
CASCO CST46100AS
DELCO REMY RAS34948
DELCO REMY RAS38231
AS-PL S0088
AS-PL S0141
AS-PL S1013
AS-PL S1014
AS-PL S1107
AS-PL S3003
FEBI BILSTEIN 101580
JP GROUP 3290300100
FRIGAIR 0707.3019
ALANKO 10439560
ALANKO 10439741
ALANKO 10440309
ALANKO 10440430
ALANKO 10440869
ALANKO 11440386
ALANKO 11440430
STARK SKSTR-0330277
RIDEX 2S0278
RIDEX 2S0210
RIDEX 2S0066
RIDEX 2S0164
STARK SKSTR-0330281
RIDEX 2S0282
LUCAS LRS00898
LUCAS LRT00223
AS-PL S0088PR
AS-PL S3003PR
ERA 220001A
Henkel Parts 3110612
Henkel Parts 3110677
Henkel Parts 3110683
Henkel Parts 3116197
RIDEX REMAN 2S0066R
MESSMER 220001A
MESSMER 220058A
MESSMER 220354A
MESSMER 220691A
VALEO 201002
VALEO 201048
VALEO 201049
AS-PL S3187S
The NewLine RE83509N
Anbefalet alternativer
Anmeldelser om AS-PL Starter S3003PR
Dette produkt er ikke blevet vurderet endnu. Skriv den første vurdering og del din mening med andre kunder ved købet.
Indsend anmeldelse
5 Anmeldelser Starter 5902129072553
(0)
4 Anmeldelser Starter 5902129072553
(0)
3 Anmeldelser Starter 5902129072553
(0)
2 Anmeldelser Starter 5902129072553
(0)
1 Anmeldelser Starter 5902129072553
(0)