CENTRA CA530: Dit valgte køretøj
Delekatalog:
  • Anhængertræk
  • Belysning
  • Bremsesystem
  • Brændstofsystem
  • Drivaksel og drivakselled
  • Elektriske komponenter
  • Filter
  • Gearkasse
  • Indvendig og komfort
  • Kardanaksler og differentialer
  • Karosseri dele, lys, spejle
  • Klimaanlæg / air conditioner
  • Kobling & tilbehør
  • Lejere
  • Motor
  • Motorkøling
  • Olier og væsker
  • Pakninger og tætningsringe
  • Remme, kæder, ruller
  • Reparationssæt
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relæer, styreenheder
  • Styretøjsdele
  • Støddæmpere, fjedre, bladfjedre
  • Tænding og gløderørsystem
  • Udstødningssystem
  • Undervogn og bærearme
  • Varme / friskluft dele
  • Viskerblade og tilbehør
Top producenter af reservedele til Starterbatteri
Køb CENTRA Starterbatteri til lav pris fra Rexbo
Starterbatteri til køretøjer uden start-stop-funktion til VW adapter EN CENTRA 20106712981614298161 online butik

CENTRA Starterbatteri til køretøjer uden start-stop-funktion til VW adapter EN Futura
Varenummer: CA530

Anmeldelser om Starterbatteri 20106712981614298161
Anmeldelser (0)
  • Spænding [V]: 12
  • Batterikapacitet [Ah]: 53
  • Koldstarts-strøm (A): 540
  • Længde [mm]: 207
  • Bredde [mm]: 175
  • Højde [mm]: 190
  • Polstilling: 0
  • Poltype: 1
  • Bespænding: B13
  • Produktserie: Futura
  • DIN/ISO: L1
  • Batteri: Bly-syre batteri
  • Køretøjstilbehør: til køretøjer uden start-stop-funktion
  • Stand: Helt ny
850,24 kr.* Rabat: 15%
722,70 kr.
inkl. 25% Moms,
ekskl. leveringsomkostninger
På lager
- +
I indkøbskurven
Facebook
Produkt detaljer
  • Batteri: til VW adapter
  • Andre detaljer
  • Producent: CENTRA
  • Type: Starterbatteri
  • EAN: 20106712981614298161
CENTRA 20106712981614298161

20106712981614298161 for Starterbatteri fra CENTRA passende til andre køretøjer:

OEM-Koder
OEM referencenummer(-numre):
Producenter OE-Koder
ALFA ROMEO 606777030
ALFAROME/FIAT/LANCI 71751139
AUDI 7N0915105
CITROËN/PEUGEOT 5600KJ
CITROËN/PEUGEOT 5600LR
CITROËN/PEUGEOT 5600TP
CITROËN/PEUGEOT 5600Y0
CITROËN/PEUGEOT 7905525547
DACIA 6001547710
FIAT 46756131
FIAT 46756136
FIAT 46810022
FIAT 46832509
FIAT 468325090
FIAT 46832714
FIAT 50500212
FIAT 51760193
FIAT 51760308
FIAT 51761145
FIAT 51763095
FIAT 51767152
FIAT 51780106
FIAT 51780107
FIAT 51780108
FIAT 51784852
FIAT 51810270
FIAT 60778721
FIAT 60778722
FIAT 60778723
FIAT 60778724
FIAT 71730453
FIAT 71730466
FIAT 71731658
FIAT 7571546
FIAT 7571581
FIAT 7699835
FORD 1U2J10655A4A
FORD 3U2J10655AA
GENERAL MOTORS 13502368
HYUNDAI 371100N200
HYUNDAI 371101C101
HYUNDAI 371101J680
HYUNDAI 37110A6000
MERCEDES-BENZ A4515410002
RENAULT 7711222779
RENAULT 7711238596
RENAULT 7711355484
RENAULT 8200377257
SMART 4515410002
VAG 000915105DC
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
Producenter af Starterbatteri
EXIDE EA530
EXIDE EB500
EXIDE EB620
VARTA 5444020443132
VARTA 5454120403122
VARTA 5524000473132
VARTA 5544000533162
BOSCH 0 092 S30 020
BOSCH 0 092 S40 010
BOSCH 0 092 S40 020
BOSCH 0 092 S50 020
CENTRA CA530
CENTRA CB500
CENTRA CB620
IPSA TM54P
MAGNETI MARELLI 067300210005
MAGNETI MARELLI 067300240005
MAGNETI MARELLI 069050450006
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAXGEAR 545 412 040
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 780453607
MASTER-SPORT 780554802
Continental 2800012019280
MAXGEAR 85-0009
TAB 189054
TAB 189058
TAB 246045
TAB 246050
TAB 246646
ERA S54414
ERA S54515
ERA S55211
CARTECHNIC 40 27289 03559 8
Anbefalet alternativer
Anmeldelser om CENTRA Starterbatteri CA530
Dette produkt er ikke blevet vurderet endnu. Skriv den første vurdering og del din mening med andre kunder ved købet.
Indsend anmeldelse
5 Anmeldelser Starterbatteri 20106712981614298161
(0)
4 Anmeldelser Starterbatteri 20106712981614298161
(0)
3 Anmeldelser Starterbatteri 20106712981614298161
(0)
2 Anmeldelser Starterbatteri 20106712981614298161
(0)
1 Anmeldelser Starterbatteri 20106712981614298161
(0)