NRF 38473: Dit valgte køretøj
Delekatalog:
  • Anhængertræk
  • Belysning
  • Bremsesystem
  • Brændstofsystem
  • Drivaksel og drivakselled
  • Elektriske komponenter
  • Filter
  • Gearkasse
  • Indvendig og komfort
  • Kardanaksler og differentialer
  • Karosseri dele, lys, spejle
  • Klimaanlæg / air conditioner
  • Kobling & tilbehør
  • Lejere
  • Motor
  • Motorkøling
  • Olier og væsker
  • Pakninger og tætningsringe
  • Remme, kæder, ruller
  • Reparationssæt
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relæer, styreenheder
  • Styretøjsdele
  • Støddæmpere, fjedre, bladfjedre
  • Tænding og gløderørsystem
  • Udstødningssystem
  • Undervogn og bærearme
  • Varme / friskluft dele
  • Viskerblade og tilbehør
Top producenter af reservedele til Magnetkobling
Køb NRF Magnetkobling til lav pris fra Rexbo
Spole, magnetkobling-kompressor Caddy Denso NRF 8718042073631 online butik

NRF Spole, magnetkobling-kompressor Caddy Denso
Varenummer: 38473

Anmeldelser om Spole, magnetkobling-kompressor 8718042073631
Anmeldelser (0)
  • Producentbegrænsning: DENSO
  • Kompresser-ID: 6SEU / 7SEU
  • Driftsspænding [V]: 12
  • Kode: Caddy
  • Stand: Helt ny
269,06 kr.
inkl. 25% Moms,
ekskl. leveringsomkostninger
På lager
- +
I indkøbskurven
Facebook
  • Andre detaljer
  • Producent: NRF
  • Type: Spole, magnetkobling-kompressor
  • EAN: 8718042073631
NRF 8718042073631

8718042073631 for Spole, magnetkobling-kompressor fra NRF passende til andre køretøjer:

OEM-Koder
OEM referencenummer(-numre):
Producenter OE-Koder
AUDI 1K0260859F
AUDI 1K0820803E
AUDI 1K0820803F
AUDI 1K0820803G
AUDI 1K0820803H
AUDI 1K0820803J
AUDI 1K0820803K
AUDI 1K0820803L
AUDI 1K0820803N
AUDI 1K0820803P
AUDI 1K0820803Q
AUDI 1K0820803QX
AUDI 1K0820803S
AUDI 1K0820803SX
AUDI 1K0820803T
AUDI 1K0820808A
AUDI 1K0820808AX
AUDI 1K0820808B
AUDI 1K0820808BX
AUDI 1K0820808D
AUDI 1K0820808FX
AUDI 1K0820859C
AUDI 1K0820859D
AUDI 1K0820859E
AUDI 1K0820859F
AUDI 1K0820859H
AUDI 1K0820859J
AUDI 1K0820859M
AUDI 1K0820859N
AUDI 1K0820859P
AUDI 1K0820859Q
AUDI 1K0820859QX
AUDI 1K0820859S
AUDI 1K0820859SX
AUDI 1K0820859T
AUDI 1K0820859TX
AUDI 3B0820803A
AUDI 3B0820803B
AUDI 3B0820803C
AUDI 4B0260805G
AUDI 4B0260805H
AUDI 4B0260805J
AUDI 4B0260805K
AUDI 4B0260805M
AUDI 5K0820803A
AUDI 5K0820803CX
AUDI 5N0820803
AUDI 5N0820803A
AUDI 5N0820803B
AUDI 5N0820803C
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
Producenter af Spole, magnetkobling-kompressor
VEMO V15-77-1035
HELLA 8FK 351 132-611
HELLA 8FK 351 135-421
HELLA 8FK 351 135-921
HELLA 8FK 351 316-141
HELLA 8FK 351 316-461
HELLA 8FK 351 316-841
HELLA 8FK 351 316-961
HELLA 8FK 351 322-011
HELLA 8FK 351 322-741
HELLA 8FK 351 322-781
VALEO 699115
VALEO 699357
VALEO 699380
VAN WEZEL 0300K029
VAN WEZEL 0300K226
VAN WEZEL 0300K247
VAN WEZEL 0300K261
VAN WEZEL 0300K266
VAN WEZEL 0300K270
VAN WEZEL 5800K220
VAN WEZEL 5800K266
VAN WEZEL 5800K285
DENSO DCP02011
DENSO DCP02013
DENSO DCP02030
DENSO DCP02046
DENSO DCP02050
DENSO DCP32003
DENSO DCP32045
DENSO DCP32052
AKS DASIS 850219N
AKS DASIS 850682N
AKS DASIS 851078N
AKS DASIS 851084N
AKS DASIS 851548N
AKS DASIS 851663N
WAECO 8880100241
VEMO V15-15-0063
VEMO V15-15-1013
VEMO V15-15-2015
VEMO V15-19-0004
VEMO V15-77-1013
VEMO V15-77-1014
VEMO V15-77-1015
VEMO V15-77-1016
VEMO V15-77-1017
VEMO V15-77-1018
VEMO V15-77-1019
VEMO V15-77-1020
NRF 32105
NRF 32106
NRF 32146
NRF 32147
NRF 32613
AVA COOLING SYSTEMS AIK226
AVA COOLING SYSTEMS AIK247
AVA COOLING SYSTEMS AIK261
AVA COOLING SYSTEMS VWK220
FRIGAIR 920.10952
FRIGAIR 920.20025
FRIGAIR 920.20073
FRIGAIR 920.30053
FRIGAIR 920.30056
FRIGAIR 920.30060
FRIGAIR 920.30061
FRIGAIR 920.30124
FRIGAIR 920.52054
FRIGAIR 920.30208
NISSENS 89023
NISSENS 89092
NISSENS 89049
NISSENS 89020
DIEDERICHS 7103100
THERMOTEC KTT040005
AVA COOLING SYSTEMS VWK318
AVA COOLING SYSTEMS AIK349
AVA COOLING SYSTEMS VWAK220
AVA COOLING SYSTEMS AIAK247
VAN WEZEL 0300K272
VAN WEZEL 5800K258
VAN WEZEL 5800K298
HELLA 8FK 351 316-641
VALEO 699857
VAN WEZEL 5800K302
VALEO 699880
FRIGAIR 920.30227
SCHLIECKMANN 6003K029
SCHLIECKMANN 6003K247
SCHLIECKMANN 6003K261
SCHLIECKMANN 6003K270
SCHLIECKMANN 6003K272
SCHLIECKMANN 6058K258
SCHLIECKMANN 6058K266
SCHLIECKMANN 6058K285
SCHLIECKMANN 6058K302
VALEO 813836
VALEO 813838
AIRCOTEC ACT3629604
AIRCOTEC ACT3629701
AIRCOTEC ACT3629703
AIRCOTEC ACT3629709
AIRCOTEC ACT3629720
ELSTOCK 51-0399
ELSTOCK 51-0402
ELSTOCK 51-0140
ELSTOCK 51-0139
NISSENS 89211
WAECO 8880120363
PRASCO AIAK247
PRASCO AIK247
PRASCO AIK261
PRASCO AIK349
ELSTOCK 51-0123
NRF 32147G
NISSENS 89237
AKS DASIS 859002N
AKS DASIS 859005N
AKS DASIS 859008N
AKS DASIS 859010N
AKS DASIS 852466N
AKS DASIS 852471N
AKS DASIS 852474N
AKS DASIS 859000N
AKS DASIS 859011N
SCHLIECKMANN 6003K349
VALEO 813336
VAN WEZEL 0300K349
THERMOTEC KTT020055
THERMOTEC KTT040032
THERMOTEC KTT060034
THERMOTEC KTT060037
AKS DASIS 859001N
DELPHI TSP0155997
HELLA 8FK 351 114-381
HELLA 8FK 351 322-281
HELLA 8FK 351 105-231
HELLA 8FK 351 316-341
ELSTOCK 51-0535
FRIGAIR 920.20257
NRF 32500G
NRF 32146G
FEBI BILSTEIN 45162
FEBI BILSTEIN 45286
WAECO 8880120209
WAECO 8880120219
DELPHI TSP0155332
NRF 32105G
NRF 32106G
NRF 32613G
BEHR HELLA SERVICE 8FK 351 322-781
BEHR HELLA SERVICE 8FK 351 316-461
BEHR HELLA SERVICE 8FK 351 322-011
DELPHI TSP0155372
DELPHI TSP0155378
DELPHI TSP0159332
DELPHI TSP0159378
DELPHI TSP0159978
LUCAS ELECTRICAL ACP222
LUCAS ELECTRICAL ACP238
LUCAS ELECTRICAL ACP239
LUCAS ELECTRICAL ACP498
LUCAS ELECTRICAL ACP501
LUCAS ELECTRICAL ACP518
LUCAS ELECTRICAL ACP634
DENSO DCP32002
DENSO DCP32060
AKS DASIS 852643N
VAN WEZEL 0300K359
STARK SKKM-0340004
STARK SKKM-0340119
THERMOTEC KTT040183
STARK SKKM-0340163
RIDEX 447K0004
RIDEX 447K0050
RIDEX 447K0163
BUGIAD BSP20176
BUGIAD BSP20905
ERA Benelux AC35673
ERA Benelux AC35679
ERA Benelux AC51860
JP GROUP 1127100400
PRASCO AIK344
LIZARTE 81.06.19.001
LIZARTE 81.08.54.003
LIZARTE 81.08.54.004
LIZARTE 81.08.56.006
LIZARTE 81.08.60.001
LIZARTE 81.08.60.006
LIZARTE 81.08.60.007
LIZARTE 81.10.56.001
LIZARTE 81.10.57.001
LIZARTE 81.10.57.002
LIZARTE 81.10.57.003
LIZARTE 81.14.57.001
DT Spare Parts 11.25026
VAN WEZEL 0300K344
HC-Cargo 240654
HC-Cargo 240741
HC-Cargo 240779
HC-Cargo 241204
HC-Cargo 241508
HC-Cargo 241529
SWAG 30 94 5162
SWAG 30 94 5286
NRF 32883
NRF 38450
NRF 38460
NRF 38473
LIZARTE 71.08.54.004
LIZARTE 71.08.60.001
LIZARTE 71.10.57.001
LIZARTE 71.10.57.002
LIZARTE 71.10.57.003
LIZARTE 71.14.57.001
LIZARTE 81.10.56.002
VALEO 815263
TEAMEC 8629604
TEAMEC 8629701
TEAMEC 8629703
TEAMEC 8629704
TEAMEC 8629705
TEAMEC 8629709
TEAMEC 8629720
WAECO 8880100363
BEHR HELLA SERVICE 8FK 351 135-921
BEHR HELLA SERVICE 8FK 351 316-841
BEHR HELLA SERVICE 8FK 351 322-741
HELLA 8FK 351 322-841
FRIGAIR 930.20073
FRIGAIR 930.30053
FRIGAIR 930.30060
DENCKERMANN D140090
DIEDERICHS DCK1034
DIEDERICHS DCK1053
MEAT & DORIA K11400
HOFFER K11400
MEAT & DORIA K11400A
HOFFER K11400A
HOFFER K14090
MEAT & DORIA K15093
HOFFER K15093
MEAT & DORIA K15094
HOFFER K15094
MEAT & DORIA K15243
HOFFER K15243
MEAT & DORIA K15248
HOFFER K15248
MEAT & DORIA K15298
HOFFER K15298
MEAT & DORIA KSB243D
HOFFER KSB243D
THERMOTEC KTT090068
STARK SKKM-0340279
RIDEX 447K0280
HELLA 8FK 351 106-751
DELPHI TSP0155999
NISSENS 890632
NISSENS 890633
NRF 380004
NRF 380009
NRF 380036
NRF 380043
NRF 380046
MEAT & DORIA KSB094D
MEAT & DORIA KSB228D
MAHLE ORIGINAL ACP 1
MAHLE ORIGINAL ACP 121
MAHLE ORIGINAL ACP 167
MAHLE ORIGINAL ACP 2
MAHLE ORIGINAL ACP 6
PRASCO VNAK220
PRASCO VNK220
HOFFER KSB094D
HOFFER KSB228D
ALANKO 10550143
ALANKO 10550185
ALANKO 10550199
ALANKO 10550293
ALANKO 10550442
ALANKO 10550608
ALANKO 10550614
ALANKO 10550630
ALANKO 10550725
ALANKO 10550744
ALANKO 10550777
ALANKO 10550873
ALANKO 10550931
ALANKO 11550143
FEBEST WF35520020
HC-Cargo 241470
ALANKO 10550887
ALANKO 10550918
ALANKO 10550946
ALANKO 10550951
ALANKO 10550995
ALANKO 10551022
ALANKO 10551042
ALANKO 10551082
ALANKO 10551522
ALANKO 10551959
ALANKO 10553180
ALANKO 10553302
MAXGEAR AC174856
STARK SKKM-0340418
RIDEX 447K0417
WAECO 8880120491
LUCAS ACP222
LUCAS ACP238
LUCAS ACP239
LUCAS ACP634
HC-Cargo 241872
AKS DASIS 852986N
VEMO V15-15-0024
NRF 32936
NRF 32936G
ERA 670001
ERA 670013
ERA 671028
ERA 671034
ERA 671036
ERA 671044
ERA 671051
ERA 671061
ERA 671062
THERMOTEC KTT020128
FRIGAIR 940.20073
ABAKUS 003-023-0002
ABAKUS 003-023-0006
ABAKUS 003-023-0008
ERA 670115
ERA 671079
VALEO 811144
ERA 670131
STARK SKMCA-1640014
RIDEX 1236M0015
MAHLE ORIGINAL ACP 1 000P
MAHLE ORIGINAL ACP 1 000S
MAHLE ORIGINAL ACP 1 001P
MAHLE ORIGINAL ACP 1 002P
MAHLE ORIGINAL ACP 102 000P
MAHLE ORIGINAL ACP 102 000S
MAHLE ORIGINAL ACP 121 000P
MAHLE ORIGINAL ACP 121 000S
MAHLE ORIGINAL ACP 1269 000P
MAHLE ORIGINAL ACP 1269 000S
MAHLE ORIGINAL ACP 1314 000P
MAHLE ORIGINAL ACP 1314 000S
MAHLE ORIGINAL ACP 167 000S
MAHLE ORIGINAL ACP 451 000S
MAHLE ORIGINAL ACP 6 000P
MAHLE ORIGINAL ACP 6 000S
MAHLE ORIGINAL ACP 6 001P
MAHLE ORIGINAL ACP 6 002P
MAHLE ORIGINAL ACP 904 000P
MAXGEAR AC116123
Airstal 10-0143
Airstal 10-0185
Airstal 10-0199
Airstal 10-0293
Airstal 10-0442
Airstal 10-0614
Airstal 10-0725
Airstal 10-0744
Airstal 10-0887
Airstal 10-0918
Airstal 10-0931
Airstal 10-1022
Airstal 10-1082
Airstal 10-1522
Airstal 10-1959
Airstal 10-2327
Airstal 10-2328
Airstal 10-3289
Airstal 10-3302
Airstal 10-3729
VITALE VW322741
STARK SKMCA-1640023
RIDEX 1236M0024
STARK SKMCA-1640032
RIDEX 1236M0033
NRF 38423
NRF 38424
NRF 38427
NRF 38429
NRF 38430
The NewLine AC35673N
The NewLine AC35894N
AIC 53368
STARK SKKM-0340565
RIDEX 447K0529
NRF 38422
ALANKO 10570040
ALANKO 10580162
STARK SKMCA-1640050
RIDEX 1236M0051
STARK SKMCA-1640055
RIDEX 1236M0056
STARK SKKM-0340631
RIDEX 447K0595
MAXGEAR AC130008
MAXGEAR AC130011
MAXGEAR AC130015
MAXGEAR AC130024
MAXGEAR AC130027
MAXGEAR AC330003
THERMOTEC KTT060013
CV PSH 090.205.009.260
CV PSH 090.305.001.260
CV PSH 090.305.002.260
CV PSH 090.305.005.260
CV PSH 090.305.008.260
CV PSH 090.305.009.260
NTY EAC-VW-001
MAXGEAR AC124383
AIC 71728
AIC 72108
VALEO 399517
VALEO 399582
CV PSH 090.205.009.500
CV PSH 090.305.056.311
CV PSH 090.445.002.905
ACAUTO AC-02DL03
ACAUTO AC-02DL09
ACAUTO AC-02DN02
ACAUTO AC-02DN03.B
ACAUTO AC-02DN05
ACAUTO AC-02DN06
ACAUTO AC-02DN20
ACAUTO AC-02SD02
ACAUTO AC-02SD03
ACAUTO AC-02SD07
ACAUTO AC-02SD10
ACAUTO AC-02ZX01
ACAUTO AC-05DL03
ACAUTO AC-05DL11
ACAUTO AC-05DN01
ACAUTO AC-05DN02
ACAUTO AC-05DN03
ACAUTO AC-05DN04
ACAUTO AC-05DN09
ACAUTO AC-05DN27
ACAUTO AC-05SD01
ACAUTO AC-05SD02
ACAUTO AC-05ZX01
ACAUTO AC-05ZX02
ACAUTO AC-06DL07
ACAUTO AC-06DL18
ACAUTO AC-06DN01
ACAUTO AC-06DN12
ACAUTO AC-06DN14
ACAUTO AC-06DN37
ACAUTO AC-06SD03
ACAUTO AC-06SD10
ACAUTO AC-06SD70
ACAUTO AC-06ZX05
AIC 72843
AIC 72844
MTR 12161872
CV PSH 090.205.028.311
CV PSH 090.205.030.310
CV PSH 090.445.002.311
KRAFT 0260013
KRAFT 0260020
KRAFT 0260024
KRAFT 0260030
KRAFT 0260031
KRAFT 0260034
KRAFT 0260061
KRAFT 0260063
KRAFT 0260081
KRAFT 0260086
ACAUTO AC-03XX05
ACAUTO AC-03XX06
ACAUTO AC-03XX07
ACAUTO AC-10XX01
ACAUTO AC-10XX02
ACAUTO AC-10XX22
MTR 12192231
CV PSH 090.205.009.909
CV PSH 090.305.001.909
Anbefalet alternativer
Anmeldelser om NRF Spole, magnetkobling-kompressor 38473
Dette produkt er ikke blevet vurderet endnu. Skriv den første vurdering og del din mening med andre kunder ved købet.
Indsend anmeldelse
5 Anmeldelser Spole, magnetkobling-kompressor 8718042073631
(0)
4 Anmeldelser Spole, magnetkobling-kompressor 8718042073631
(0)
3 Anmeldelser Spole, magnetkobling-kompressor 8718042073631
(0)
2 Anmeldelser Spole, magnetkobling-kompressor 8718042073631
(0)
1 Anmeldelser Spole, magnetkobling-kompressor 8718042073631
(0)