RIDEX 7O0016: Dit valgte køretøj
Delekatalog:
  • Anhængertræk
  • Belysning
  • Bremsesystem
  • Brændstofsystem
  • Drivaksel og drivakselled
  • Elektriske komponenter
  • Filter
  • Gearkasse
  • Indvendig og komfort
  • Kardanaksler og differentialer
  • Karosseri dele, lys, spejle
  • Klimaanlæg / air conditioner
  • Kobling & tilbehør
  • Lejere
  • Motor
  • Motorkøling
  • Olier og væsker
  • Pakninger og tætningsringe
  • Remme, kæder, ruller
  • Reparationssæt
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relæer, styreenheder
  • Styretøjsdele
  • Støddæmpere, fjedre, bladfjedre
  • Tænding og gløderørsystem
  • Udstødningssystem
  • Undervogn og bærearme
  • Varme / friskluft dele
  • Viskerblade og tilbehør
Top producenter af reservedele til Oliefilter
Køb RIDEX Oliefilter til lav pris fra Rexbo
Oliefilter CZDA Turbolader RIDEX 4059191236374 online butik

RIDEX Oliefilter CZDA Turbolader
Varenummer: 7O0016

Anmeldelser om Oliefilter 4059191236374
Anmeldelser (0)
  • motorkode: CZDA
  • Højde [mm]: 92
  • Gevindmål: 3/4-16 UNF
  • Filtertype: Påskruet filter
  • Diameter 1 [mm]: 76
  • Diameter 2 [mm]: 71
  • Stand: Helt ny
54,73 kr.
inkl. 25% Moms,
ekskl. leveringsomkostninger
Ikke på lager i øjeblikket
- +
I indkøbskurven
Facebook
  • Andre detaljer
  • Producent: RIDEX
  • Type: Oliefilter
  • EAN: 4059191236374
RIDEX 4059191236374

4059191236374 for Oliefilter fra RIDEX passende til andre køretøjer:

OEM-Koder
OEM referencenummer(-numre):
Producenter OE-Koder
AUDI 030115561AP
AUDI 030115561AR
AUDI 030115561B
AUDI 030115561S
AUDI 30115561E
AUDI 30115561F
AUDI 30115561G
AUDI 30115561K
CUPRA 030115561AP
CUPRA 030115561AR
CUPRA 030115561B
SEAT 030115561AP
SEAT 030115561AR
SEAT 030115561B
SKODA 030115561AP
SKODA 030115561AR
SKODA 030115561B
VAG 030115561AA
VAG 030115561AB
VAG 030115561AD
VAG 030115561AN
VAG 030115561AP
VAG 030115561AR
VAG 030115561B
VAG 030115561E
VAG 030115561F
VAG 030115561G
VAG 030115561K
VAG 030115561L
VAG 030115561P
VAG 030115561T
VAG 035115591
VAG 04E115561
VAG 04E115561B
VAG 04E115561D
VAG 04E115561H
VW 030115561AP
VW 030115561AR
VW 030115561B
VW 030115561Q
VW 030115561S
VW 030115561T
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
Producenter af Oliefilter
MANN-FILTER W 712/20
MANN-FILTER W 712/52
BOSCH 0 451 103 318
BOSCH 0 451 103 344
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313022
HENGST FILTER H90W17
MAGNETI MARELLI 152071758732
FEBI BILSTEIN 22532
FEBI BILSTEIN 36103
FEBI BILSTEIN 36107
MAPCO 61201
VAICO V10-0319
VAICO V10-0950
KRAFT 1700630
MAHLE ORIGINAL OC 295
MAHLE ORIGINAL OC 78
TOPRAN 107 694
COOPERSFIAAM FILTERS FT5566
COOPERSFIAAM FILTERS FT5891
MANN-FILTER W 712/92
FEBI BILSTEIN 38165
FEBI BILSTEIN 38164
VALEO 586009
VALEO 586008
HENGST FILTER H317W
UFI 23.282.00
UFI 23.428.00
UFI 23.453.00
MAHLE ORIGINAL OC 47
MAHLE ORIGINAL OC 977/1
COOPERSFIAAM FILTERS FT6087
MANN-FILTER W 712/95
KNECHT OC 78
KNECHT OC 295
KNECHT OC 977/1
VAICO V10-2599
CHAMPION COF100126S
CHAMPION COF100157S
CHAMPION COF100230S
SOFIMA S 3282 R
SOFIMA S 3428 R
DENCKERMANN A210011
BLUE PRINT ADV182102
SOFIMA S 1310 R
KAMOKA F100801
KAMOKA F114301
MISFAT Z282
MISFAT Z282A
PURFLUX LS324
PURFLUX LS325D
PURFLUX LS969
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.18.021
BOSCH F 026 407 143
HENGST FILTER H317W01
STARK SKOF-0860015
STARK SKOF-0860047
UFI 23.575.00
RIDEX 7O0016
RIDEX 7O0048
OPTIMAL FO-00264
MEAT & DORIA 15232/9
HOFFER 15232/9
JP GROUP 1118500900
TOPRAN 115 022
BLUE PRINT ADV182118
ALCO FILTER SP-839
ALCO FILTER SP-1384
ALCO FILTER SP-1135
MAGNETI MARELLI 153071760755
SOFIMA S 3575 R
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.18.064
MEYLE 100 115 0004
MEYLE 100 322 0021
PROFIT 1540-1051
KRAFT 1700312
AUTOMEGA 180043510
MAXGEAR 26-0126
SWAG 32 92 2532
KOLBENSCHMIDT 50013188
KOLBENSCHMIDT 50013225
MAPCO 61090
MASTER-SPORT 712/52-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 712/52-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210741
DENCKERMANN A210743
Borsehung B18217
BSG BSG 90-140-010
JS ASAKASHI C111J
CHAMPION COF100676S
FRIGAIR CT10.705
CLEAN FILTER DO 247
CLEAN FILTER DO1807
CLEAN FILTER DO5512
Dr!ve+ DP1110.11.0057
Dr!ve+ DP1110.11.0130
MECAFILTER ELH4213
MECAFILTER ELH4298
MULLER FILTER FO131
MULLER FILTER FO635
MAHLE ORIGINAL OC 250
DONALDSON P550335
FRAM PH10298
FRAM PH11457
FRAM PH8993
QUINTON HAZELL QFL0236
QUINTON HAZELL QFL0314
SCT Germany SM 836
ALCO FILTER SP-1066
WIX FILTERS WL7169
WIX FILTERS WL7203
AUTOMEGA 210081310
MASTER-SPORT 712/95-OF-PCS-MS
MAXGEAR 26-0874
KOLBENSCHMIDT 50014678
VIKA 11150059201
VIKA 11150885801
MEAT & DORIA 15583
VALEO 586142
FILTRON OP 616
FILTRON OP 616/3
FILTRON OP 641
FRIGAIR CT10.717
Borsehung B19092
FEBI BILSTEIN 108330
VALEO 728738
STARK SKPSM-4570003
RIDEX 4682P0004
BSG BSG 90-140-025
KAMOKA F117501
VIKA K11785001
DONALDSON P502015
MASTER-SPORT 450001562
MASTER-SPORT 450001642
MASTER-SPORT 450001672
MASTER-SPORT 450001792
MASTER-SPORT 450001793
MASTER-SPORT 450002332
RIDEX 4055F0200
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1310811
STARK SKFS-18880569
RIDEX 4055F0570
STARK SKFS-18880572
RIDEX 4055F0573
STARK SKFS-18880574
RIDEX 4055F0575
STARK SKFS-18880575
RIDEX 4055F0576
STARK SKFS-18880576
RIDEX 4055F0577
STARK SKFS-18880577
RIDEX 4055F0578
PURRO PUR-PO0021
PURRO PUR-PO0025
STARK SKPSM-45722407
Dr!ve+ DP1110.11.0174
JP GROUP 1118506600
ProfiPower 1F0003
ProfiPower 1F0028
ProfiPower 1F0080
VAICO V10-7437
Anbefalet alternativer
Anmeldelser om RIDEX Oliefilter 7O0016
Dette produkt er ikke blevet vurderet endnu. Skriv den første vurdering og del din mening med andre kunder ved købet.
Indsend anmeldelse
5 Anmeldelser Oliefilter 4059191236374
(0)
4 Anmeldelser Oliefilter 4059191236374
(0)
3 Anmeldelser Oliefilter 4059191236374
(0)
2 Anmeldelser Oliefilter 4059191236374
(0)
1 Anmeldelser Oliefilter 4059191236374
(0)