RIDEX 7O0043: Dit valgte køretøj
Delekatalog:
  • Affjedring / dæmpning
  • Anhængeranordning
  • Belysning
  • Bremser
  • Brændstofsystem
  • Drivaksel og drivakselled
  • Elektriske komponenter
  • Filter
  • Gearkasse
  • Indvendig og komfort
  • Kardanaksler og differentialer
  • Karosseri
  • Klimaanlæg / air conditioner
  • Kobling & tilbehør
  • Lejere
  • Motor
  • Motorkøling
  • Olier og væsker
  • Pakninger og tætningsringe
  • Remme, kæder, ruller
  • Reparationssæt
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relæer, styreenheder
  • Styretøjsdele
  • Tænding og gløderørsystem
  • Udstødningssystem
  • Undervogn og bærearme
  • Varme / friskluft dele
  • Viskerblade og tilbehør
Top producenter af reservedele til Oliefilter
Køb RIDEX Oliefilter til lav pris fra Rexbo
Oliefilter RIDEX 4059191354313 online butik

RIDEX Oliefilter
Varenummer: 7O0043

Anmeldelser om Oliefilter 4059191354313
Anmeldelser (0)
  • Højde [mm]: 52
  • Gevindmål: M 20 x 1.5
  • Filtertype: Påskruet filter
  • Åbningstryk omløbsventil [bar]: 1
  • Diameter [mm]: 76
  • Beholdertype: Æske
  • Pakringdiameter fra [mm]: 62
  • Pakringdiameter til [mm]: 71
  • TECDOC-motornummer: K4M 858
  • Stand: Helt ny
42,72 kr.
inkl. 25% Moms,
ekskl. leveringsomkostninger
På lager
- +
I indkøbskurven
Facebook
Produkt detaljer
  • Motornummer fra: 8903
  • Andre detaljer
  • Producent: RIDEX
  • Type: Oliefilter
  • EAN: 4059191354313
RIDEX 4059191354313

4059191354313 for Oliefilter fra RIDEX passende til andre køretøjer:

OEM-Koder
OEM referencenummer(-numre):
Producenter OE-Koder
ALFA ROMEO 73500506
CHRYSLER J0871919
CITROËN 1109P1
CITROËN MLS000602
DACIA 6001545344
DACIA 7700107905
DACIA 7700110796
DACIA 7700272523
DACIA 7700272982
DACIA 7700274177
DACIA 7700727480
DACIA 7700734937
DACIA 7700734945
DACIA 7700734957
DACIA 7700748326
DACIA 7700855853
DACIA 7700856114
DACIA 7700873583
DACIA 8200033408
DACIA 8200768913
DEUTZ-FAHR 12850312
FIAT 73500506
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5027151
FORD 87BX5L208BAFC
FORD 920X6714CA
FORD EFL294
GEHL 590102175107
GENERAL MOTORS 09111019
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
GMC 93156540
LANCIA 73500506
LOMBARDINI 0021751070
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
NISSAN 1520800Q0D
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
Producenter af Oliefilter
MANN-FILTER W 75/3
BOSCH 0 451 103 235
BOSCH 0 451 103 336
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H11W02
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071760808
MAPCO 61218
JAPANPARTS FO-990S
MAHLE ORIGINAL OC 467
VALEO 586001
JC PREMIUM B15020PR
KNECHT OC 467
NIPPARTS J1315020
KAMOKA F100301
MISFAT Z418
ASHIKA 10-09-990
MEAT & DORIA 15056
HOFFER 15056
RIDEX 7O0043
STARK SKFS-1880089
JAPKO 10990
KRAFT 1705161
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0402
DT Spare Parts 6.24210
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
FRIGAIR CT09.703
CLEAN FILTER DO1800
Dr!ve+ DP1110.11.0067
MECAFILTER ELH4196
MULLER FILTER FO100
FAST FT38079
FAST FT38092
FAST FT38093
PZL Filters PP11
QUINTON HAZELL QFL0120
MOTAQUIP VFL344
WIX FILTERS WL7254
AVS AUTOPARTS ZA691
DIAMAX DL1002
RIDEX 4055F0090
FILTRON OP 643/3
IAP QUALITY PARTS 123-16053
AP XENERGY X156134
STEP FILTERS HC159
MASTER-SPORT 450001102
MASTER-SPORT 450001112
STARK SKOF-0860327
RIDEX 7O0328
DACO Germany DFO3001
PURRO PUR-PO2000
ProfiPower 1F0006
MTR 11766963
RIDEX PLUS 7O0043P
OPTIMAL OP-FOF40161
PURFLUX LS932
FEBI BILSTEIN 27155
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-595S
VAICO V46-0083
VAICO V46-0086
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
ASHIKA 10-05-595
RIDEX 7O0005
JP GROUP 1218505700
JAPKO 10595
AUTOMEGA 180042110
ACKOJA A38-0507
FRAM PH5796
TECNOCAR R929
DJ PARTS FL1192
Mando MMF045229
BOSCH F 026 407 336
MTR 12160535
RIDEX PLUS 7O0005P
BSG BSG 75-140-005
AUGER 104076
VAICO V46-0084
UFI 23.419.00
OPTIMAL FO-00271
MULLER FILTER FO196
SOFIMA S 3419 R
UFI 23.262.00
SOFIMA S 3262 R
DONALDSON P552849
MANN-FILTER W 79
BOSCH F 026 407 022
PURFLUX LS933
MAGNETI MARELLI 152071758768
FEBI BILSTEIN 32398
JAPANPARTS FO-122S
KRAFT 1704050
TOPRAN 207 580
BLUE PRINT ADN12121
COOPERSFIAAM FILTERS FT5901
VALEO 586003
UFI 23.481.00
KNECHT OC 471
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3820 R
HENGST FILTER H221W
KAMOKA F106201
MISFAT Z692
MAHLE ORIGINAL OC 727
KNECHT OC 727
ASHIKA 10-01-122
MEAT & DORIA 15243
SWAG 60 93 2398
JAPKO 10122
MAGNETI MARELLI 154072357178
PROFIT 1541-0187
MEYLE 16-14 322 0000
AUTOMEGA 180043810
MAXGEAR 26-0677
KOLBENSCHMIDT 50014044
DT Spare Parts 6.24213
MASTER-SPORT 79-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210582
JS ASAKASHI C0001
FRIGAIR CT09.704
CLEAN FILTER DO1836
Dr!ve+ DP1110.11.0109
MECAFILTER ELH4392
OPEN PARTS EOF4025.20
MULLER FILTER FO385
FRAM PH9739
PZL Filters PP213
QUINTON HAZELL QFL0075
TECNOCAR R928
MOTAQUIP VFL526
WIX FILTERS WL7427
AVS AUTOPARTS ZA455A
FLEETGUARD LF17576
RIDEX 7O0220
KAVO PARTS MO-441
FILTRON OP 643/4
DJ PARTS FL1221
KAVO PARTS KSK-6502
IAP QUALITY PARTS 123-13093
AP XENERGY X1596434
STARK SKOF-0860223
RIDEX 7O0224
BSG BSG 75-140-004
STEP FILTERS HC22185
RED-LINE 38NI004
BSG BSG 65-140-017
MASTER-SPORT 450002443
DACO Germany DFO3000
AUGER 104059
ProfiPower 1F0019
JPN 10F0016-JPN
JPN 10F5011-JPN
STARK SKPSM-45724855
RIDEX 4682P24850
MTR MT6241
CHAMPION COF100805S
OPTIMAL OP-FOF40162
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.18.169
RIDEX PLUS 7O0220P
VALEO 586185
DAVID VASCO V333
JAPANPARTS FO-039JM
KOLBENSCHMIDT 50013504
COOPERSFIAAM FILTERS FT5447
UFI 23.194.00
NIPPARTS J1314010
MISFAT Z691
PURFLUX LS489A
PROFIT 1540-0309
KOLBENSCHMIDT 50013504/10
MECAFILTER ELH4391
OPEN PARTS EOF4012.20
FRAM PH6811
TECNOCAR R96
SOFIMA S 6140 R
DAVID VASCO V196
UFI 23.195.00
SOFIMA S 0140 R
ACKOJA A26-0500
COOPERSFIAAM FILTERS FT5409
PURFLUX LS571
FRAM PH5911
JAPANPARTS FO-029JM
Mando MMF040268
BOSCH 0 986 452 008
PURFLUX LS280A
KOLBENSCHMIDT 50013507
FRAM PH3950
MAGNETI MARELLI 153071760122
MAGNETI MARELLI 153071760127
UFI 23.418.00
SOFIMA S 3418 R
CLEAN FILTER DO1822
MECAFILTER ELH4317
MULLER FILTER FO272
KAVO PARTS MO-411
CHAMPION F136/606
ALCO FILTER SP-1039
MANN-FILTER W 75/2
JAPANPARTS FO-891S
BOSCH 0 451 103 233
ASHIKA 10-08-891
JAPKO 10891
MISFAT Z195
ALCO FILTER SP-955
VAICO V42-0125
MANN-FILTER W 712/47
BOSCH 0 451 103 299
HENGST FILTER H90W21
MAGNETI MARELLI 152071758788
MAGNETI MARELLI 153071760130
FEBI BILSTEIN 32223
VAICO V42-0050
VAICO V42-0051
BLUE PRINT ADT32116
VALEO 586027
VALEO 586002
VALEO 586000
UFI 23.401.00
DENCKERMANN A210008
SOFIMA S 3401 R
KAMOKA F100401
JP GROUP 1518500300
PROFIT 1540-0804
KOLBENSCHMIDT 50013509
CLEAN FILTER DO 884
KLAXCAR FRANCE FH049z
MULLER FILTER FO523
FAST FT38032
UNICO FILTER LI 789/47
PZL Filters PP53
QUINTON HAZELL QFL0003
MOTAQUIP VFL427
WIX FILTERS WL7086
DIAMAX DL1000
MAXGEAR 26-1228
AP XENERGY X153106
BOSCH 0 986 4B7 023
DACO Germany DFO0600
PURRO PUR-PO2013
ProfiPower 1F0010
VAICO V22-0886
VAICO V22-0887
OPTIMAL OP-FOF40206
DAVID VASCO V119
MAHLE ORIGINAL OC 309
CHAMPION F103/606
MISFAT Z194
ALCO FILTER SP-946
CLEAN FILTER DO 832
MECAFILTER ELH4276
MOTAQUIP VFL321
MEAT & DORIA FKFIA096
MEAT & DORIA FKFIA097
MEAT & DORIA FKFIA118
TECNOCAR R1026
MAHLE ORIGINAL OC 223
KNECHT OC 223
KLAXCAR FRANCE FH043z
PURFLUX LS223
MISFAT Z419
IAP QUALITY PARTS 123-12081
JP GROUP 3918500309
QUINTON HAZELL QFL0005
QUINTON HAZELL QFL0258
Anbefalet alternativer
Anmeldelser om RIDEX Oliefilter 7O0043
Dette produkt er ikke blevet vurderet endnu. Skriv den første vurdering og del din mening med andre kunder ved købet.
Indsend anmeldelse
5 Anmeldelser Oliefilter 4059191354313
(0)
4 Anmeldelser Oliefilter 4059191354313
(0)
3 Anmeldelser Oliefilter 4059191354313
(0)
2 Anmeldelser Oliefilter 4059191354313
(0)
1 Anmeldelser Oliefilter 4059191354313
(0)