BOSCH 1 457 429 238: Dit valgte køretøj
Delekatalog:
  • Affjedring / dæmpning
  • Anhængeranordning
  • Belysning
  • Bremsesystem
  • Brændstofsystem
  • Drivaksel og drivakselled
  • Elektriske komponenter
  • Filter
  • Gearkasse
  • Indvendig og komfort
  • Kardanaksler og differentialer
  • Karosseri
  • Klimaanlæg / air conditioner
  • Kobling & tilbehør
  • Lejere
  • Motor
  • Motorkøling
  • Olier og væsker
  • Pakninger og tætningsringe
  • Remme, kæder, ruller
  • Reparationssæt
  • Rør og slanger
  • Sensorer, relæer, styreenheder
  • Styretøjsdele
  • Tænding og gløderørsystem
  • Udstødningssystem
  • Undervogn og bærearme
  • Varme / friskluft dele
  • Viskerblade og tilbehør
Top producenter af reservedele til Oliefilter
Køb BOSCH Oliefilter til lav pris fra Rexbo
Oliefilter med pakning BOSCH 3165143543887 online butik

BOSCH Oliefilter med pakning
Varenummer: 1 457 429 238

Anmeldelser om Oliefilter 3165143543887
Anmeldelser (0)
  • Byggeår til: 03/2015
  • Indvendig diameter [mm]: 26
  • Indvendig diameter 2 [mm]: 26, 19,6
  • Filtertype: Filterindsats
  • Højde 1 [mm]: 83
  • Diameter [mm]: 72, 65
  • Tillægsartikel / Yderligere info.: med pakning
  • Stand: Helt ny
75,12 kr.
inkl. 25% Moms,
ekskl. leveringsomkostninger
På lager
- +
I indkøbskurven
Facebook
  • Andre detaljer
  • Producent: BOSCH
  • Type: Oliefilter
  • EAN: 3165143543887
BOSCH 3165143543887

3165143543887 for Oliefilter fra BOSCH passende til andre køretøjer:

OEM-Koder
OEM referencenummer(-numre):
Producenter OE-Koder
AMC MO537
BMW 11427805978
BOSCH F026408887
BOSCH P9238
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z6
CITROËN / PEUGEOT 9641837780
CITROËN / PEUGEOT 9656432180
FIAT 9467565780
FIAT K9467565780
FORD 1147685
FORD 1254385
FORD 1359941
FORD 1530536
FORD 2S6Q6714AA
FORD 2S6Q6714AB
MAZDA Y40114302
MAZDA Y401143029A
MAZDA Y40114302A
MAZDA Y60114302
MINI 11427805978
MITSUBISHI MN982521
OPEL 3646431
PEUGEOT 1109AY
PEUGEOT 1109S5
PEUGEOT 1109Y1
PEUGEOT 1109Z5
SUZUKI 1651073J00
SUZUKI 1651073J00000
SUZUKI 1651073J01
SUZUKI 1651073J02
SUZUKI 1651073J02000
TOYOTA SU00100871
VAUXHALL 3646431
VOLVO 30735878
VOLVO 30750247
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
Producenter af Oliefilter
MANN-FILTER HU 716/2 x
BOSCH 1 457 429 238
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313033
HENGST FILTER E40H D105
MAGNETI MARELLI 152071758829
MAPCO 64401
VAICO V42-0051
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D
BLUE PRINT ADM52119
VALEO 586500
UFI 25.037.00
KNECHT OX 171/2D
BOSCH 0 986 TF0 094
CHAMPION XE529/606
NIPPARTS J1313030
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670CECO
SOFIMA S 5037 PE
DENCKERMANN A210143
CHAMPION COF100529E
KAMOKA F100701
MISFAT L104
PURFLUX L343C
RIDEX 7O0013
ALCO FILTER MD-509
PROFIT 1541-0171
KOLBENSCHMIDT 50013696
MASTER-SPORT 712/2X-OF-PCS-MS
MEYLE 714 322 0007
MASTER-SPORT 716/2X-OF-PCS-MS
FRAM CH12141ECO
FRAM CH9657CECO
CHAMPION COF100699E
Dr!ve+ DP1110.11.0132
MECAFILTER ELH4326
OPEN PARTS EOF4002.10
COOPERSFIAAM FILTERS FA6794ECO
MULLER FILTER FOP239
FAST FT38075
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313035
PURFLUX L1073
TECNOCAR OP239C
QUINTON HAZELL QFL0064
WIX FILTERS WL7305
PZL Filters WO1522X
ASHIKA 10-ECO139
JAPKO 1ECO139
AVS AUTOPARTS LA104
DIAMAX DL1004
FILTRON OE 667/1
FILTRON OE 667/1A
MAXGEAR 26-1346
MOTAQUIP LVFL860
IAP QUALITY PARTS 123-11021
RED-LINE 38MZ002
FEBI BILSTEIN 172618
TITAN 0000013.0000007
MEAT & DORIA 14049G
DACO Germany DFO0603
PURRO PUR-PO2001
PURFLUX L343D
TECNOCAR OP239D
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670DECO
STARK SKOF-0860365
RIDEX 7O0367
TITAN 0000185.0000007
RIDEX PLUS 7O0013P
MEYLE 11-12 330 0000/SK
MEYLE 11-12 330 0001/S
JC PREMIUM B18009PR
MAHLE ORIGINAL OX 339/2D
KNECHT OX 339/2D
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.18.028
DENCKERMANN A210142
AMC Filter MO-447
BLUE PRINT ADB112119
KAVO PARTS MO-447
KAVO PARTS MO-537
KAVO PARTS MO-537A
MEYLE 712 330 0000/SK
BLUE PRINT ADF122118
BLUE PRINT ADF122119
BLUE PRINT ADF122120
JPN 10F3012-JPN
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D1
KNECHT OX 171/2D1
MEYLE 40-14 322 0002
FRAM CH11867ECO
HENGST FILTER E40H D323
OPEN PARTS EOF4233.20
BOSCH F 026 407 082
COOPERSFIAAM FILTERS FA6584ECO
MULLER FILTER FOP237
MANN-FILTER HU 7033 z
PURFLUX L1044
MOTAQUIP LVFL810
TECNOCAR OP1023
QUINTON HAZELL QFL0327
CLEAN FILTER ML4564
AVS AUTOPARTS LA078
CHAMPION COF100696E
MAGNETI MARELLI 153071762438
MAPCO 61702
KAMOKA F115901
FILTRON OE 667/4
FILTRON OE 667/4A
BLUE PRINT ADT32131
KOLBENSCHMIDT 50014873
DENCKERMANN A211017
UFI 25.187.00
SOFIMA S 5187 PE
FEBI BILSTEIN 170088
IAP QUALITY PARTS 123-17231
MEAT & DORIA 14461
RIDEX 7O0288
EUROREPAR 1680233580
PURRO PUR-PO2005
TOPRAN 723 763
VAICO V42-0904
RED-LINE 38TO016
Dr!ve+ DP1110.11.0178
DACO Germany DFO2800
MTR 12135359
BSG BSG 30-140-020
STARK SKFS-188114765
RIDEX 4055F34753
MTR 12191487
MAXGEAR 26-2098
OPTIMAL OP-FOF40216
JPN 10F9035-JPN
STEP FILTERS HC85361
FEBI BILSTEIN 38926
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670BECO
Anbefalet alternativer
Anmeldelser om BOSCH Oliefilter 1 457 429 238
Dette produkt er ikke blevet vurderet endnu. Skriv den første vurdering og del din mening med andre kunder ved købet.
Indsend anmeldelse
5 Anmeldelser Oliefilter 3165143543887
(0)
4 Anmeldelser Oliefilter 3165143543887
(0)
3 Anmeldelser Oliefilter 3165143543887
(0)
2 Anmeldelser Oliefilter 3165143543887
(0)
1 Anmeldelser Oliefilter 3165143543887
(0)